d

Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
  •  Galéria   •  Cupcakes na vašu svadbu
Cupcakes na vašu svadbu

Cupcakes na vašu svadbu

Kto by nepoznal tieto malé chutné koláčiky, ktoré sú momentálne trendom po celom svete?  Cupcakes sú obľúbenou voľbou neviest od New Yorku, cez Dohu po Singapúr a konečne sú dostupné aj slovenským nevestám. Fotky hovoria samé za seba, cupcakes sú proste neodolateľné.

Jednou z ich výhod je, že poskytujú neuveriteľnú variabilitu chutí, farieb a dekorácií. Hodia sa tak na každú svadbu, či už je tá vaša v odtieňoch ružovej, modrej, červenej alebo preferujete kombináciu čokoláda a banán, vanilka a maliny, káva a karamel… možnostiam sa pri cupcakes rozhodne medze nekladú. A keďže cupcakes existujú aj v mini veľkostiach, nehrozí vám, že by ste nemohli ochutnať všetky príchute 🙂

Ďalším ich pozitívom je, že sú skvelou voľbou na výslužku – každého svadobného hosťa určite poteší pohľad na pár týchto očarujúcich koláčikov v krabičke na výslužku.

Wedday má pre všetky naše budúce nevesty výbornú správu – ak sú cupcakes na vašom zozname vecí, ktoré určite na vašej svadbe nemôžu chýbať, s Wedday si môžete túto položku označiť ako vybavenú. V spolupráci s Giraffe bakery máte možnosť splniť si sen a svadobné cupcakes mať na vašej svadbe za výhodnejších podmienok. Tieto sladké potešenia tak môžu zdobiť vaše svadobné stoly, slúžiť ako svadobná výslužka alebo z nich môže byť vytvorená celá vaša svadobná torta. Popustite uzdu fantázie a dolaďte si vaše svadobné cupcakes presne k štýlu vašej svadby s Wedday a Giraffe bakery.

Logo Wedday
Logo Wedday

Leave a reply