d

Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram

Nika & Tomáš

Wedday vám splní aj vaše najtajnejšie priania. Všetko bolo perfektné a to nie len počas svadobného dňa, ale aj počas plánovania. Promptnosť, neuveritelná snaha, úžasné jednanie a mnoho iného. Vďaka Majke a Sise bol môj deň dokonalý, bez jedinej chybičky. Dokonca aj nesplniteľné úlohy, o ktoré som požiadala, sa nakoniec dali splniť. Ak by som mala mať svadbu znova, rozhodla by som sa znova pre Wedday.

Lucka & Dušan

Perfektná agentúra Wedday na čele s Táňou pre Vás urobí naozaj všetko, čo si budete priať, aby Váš svadobný deň bol dokonalý.. Naša svadba taká bola, Táňa splnila aj naše najnáročnejšie požiadavky, radila, pomáhala, zháňala, vybavovala.. Sme maximálne spokojní a myslím, že aj všetci, ktorí s nami mohli tento pre nás výnimočný deň stráviť.. Ete raz, veľké ĎAKUJEME.

Wedday referencie - spokojná nevesta, skvelé referencie svadobná agentúra

Lenka & Dávid

Chcela by som sa poďakovať agentúre Wedday, teda hlavne skvelej Monike za úžasne zorganizovaný najkrajsí deň v mojom živote. Spolupráca s krásnou Moničkou bola na jednotku * od komunikacie až po realizáciu.
Tento deň by som si ešte zopakovala.
Určite odporúčam každej neveste výber agentúry Wedday.

Renka & Juraj

Veeeľmi pekne ďakujeme za veľkú pomoc pri organizácii našej svadby. Niet čo vytknúť, iba šíriť dobré meno Wedday Agentúry do sveta! :)))) Ďakujeme, Táni!!

Wedday referencie - spokojná nevesta, skvelé referencie svadobná agentúra

Viktoria & Videlin

Thank you very much again for everything. We really felt like all of you were taking their work as more than just work, and really putting effort and honestly be happy for us and with us. All guests and us, were very happy from the organization.
Big thank you from
Viktoria and Videlin Trufev

Zuzana & Matúš

Wedding flower decoration I must brought to our home. Beautiful, couldn´t think of better. Thank you Wedday and specially Mimi who was fully focused on preparation the whole wedding day !
Wedday referencie - spokojná nevesta, skvelé referencie svadobná agentúra

Mirka & Imi

Mali sme perfektne zorganizovanú svadbu, absolútne podľa našich predstáv. Vôbec sme nestresovali, o všetko bolo postarané a preto sme si našu svadbu fakt užili. Ďakujeme Tani za skvelo a profesionálne odvedenú prácu.

Lucia & Rob

Mimi and her staff were superb, we would not have been able to organising anything better. Living in the UK and getting married in Slovakia meant we really need someone to organise this special day, Wedday did that with out doubt, and meant we could relax and enjoy the wedding. Thank you!!

Sunny & Peter

Veľmi pekne ďakujeme Monike a tímu Wedday za nádherný svadobný deň! Dokazali vybaviť čokolvek, mali sme vláčik, ktorý odviezol hostí na hostinu, po svadobnom obrade sme vypustali 50 balónov, čo bolo naaadherne. Urobili prekrásnu výzdobu a super organizovali priebeh celého dňa! Veľmi nám spríjemnili náš krásny deň! Každý by si mal svoj svadobný deň užiť bez starostí a preto určite odporúčam osloviť Wedday ešte raz Vám veľmi pekne za všetko ďakujeme!

Mária & Tony

Svadobná mama:

Dobrý deň p. Krajčíková,

týmto sa Vám chcem poďakovať za Vašu prácu a prístup na svadbe mojej dcéry dňa 6.10.2018. Vysoko si vážim Váš profesionálny spôsob prevedenia celej akcie ako i prístup k jednotlivým našim požiadavkám. Týmto ste nám urobili tento “DEŇ” nezabudnuteľným. Veľmi dobre sme sa tam cítili a užívali si svadbu a boli najšťastnejšími rodičmi pod slnkom. Prajem Vám veľa zdravia, aby ste ešte dlho mohli aj iných ľudí urobiť štastnými a spokojnými. Ešte raz …veľké ĎAKUJEM v mojom ako i manželovom mene.

Nevesta Mária:
Ďakujeme za skvelú organizáciu našej svadby, ktorá sa konala 6.10. a prebehla hladko a presne podľa mojich predstáv. Kvetinová výzdoba a výzdoba svadobnej sály boli dych vyrážajúce a osobne poďakovanie patri Majke, ktorá každý problém vyriešila s ľahkosťou a v môj svadobný deň nič nepokazilo našu skvelú náladu. Ďakujeme.
Članok:
Wedday referencie - spokojná nevesta, skvelé referencie svadobná agentúra

Bianka & Gabriel

Touto cestou sa chceme veľmi pekne poďakovať Tatiane a celej agentúre wedday za skvelé zvládnutie výzdoby svadby! Boli sme maximálne spokojní, všetkým hosťom sa výzdoba páčila. Výber kvietkov dokonca predčil naše očakávania! Keď sme prvýkrát vošli do sály, prítmie ešte umocnilo tú nádhernú atmosféru. Vrelo odporúčam budúcim nevestám a ženíchom zveriť sa do rúk wedday. Na svadbe sme mali od agentúry aj bublifuky pre detičky (mimochodom skvelý nápad), ovocné kytice a vyrezávaný melón – nádhera! Aj vďaka wedday sa naša svadba vydarila podľa predstáv.

Edita & MIšo

Obrátiť sa na agentúru Wedday pri plánovaní našej svadby bolo to najlepšie rozhodnutie, aké sme mohli urobiť. Mimi, vymyslela a vyšperkovala všetko do detailu. Dokonale vybrala farby, kvetinovú výzdobu a moja svadobná kytica, ktorú mi vybrala bola nádherná.
Priestory hotela Hradná Brána boli vyzdobené nad naše očakávania, všetci hostia boli unesení. Komunikácia s Mimi bola na veľmi profesionálnej úrovni. Atmosféra na našich stretnutiach bola príjemná, všetko nám vedela vysvetliť, s jej službami sme boli nadmieru spokojní. Ešte raz moc ďakujeme a Agentúru Wedday vrelo odporúčame každému.

Natália & Tomáš

Ďakujem za super spoluprácu a najkrajšiu výzdobu. Hlavne Majke.  🙂 Wedday môžem len odporúčať!

Erika & Miško

Prekrásna kytica, rozprávkova svadba, vynikajúca organizácia, luxusná výzdoba a žiaden stres nevesty a ženícha…. ešte raz sa agentúre Wedday a špeciálne MIMI chceme veľmi pekne poďakovať za užasnú organizáciu našej svadby, lepšie to ani nemohlo byť. Spravili ste náš veľký deň naozaj vynimočným. Ďakujeme, Erika a Miško