d

Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
  •  Galéria   •  Kvetinové dekorácie na “stračej nôžke”
Kvetinové dekorácie na "stračej nôžke"

Kvetinové dekorácie na “stračej nôžke”

Výber správneho štýlu kvetinovej výzdoby je jedným z prvých rozhodnutí každej budúcej nevesty. Rozhodnúť sa pre nízke aranžmány alebo pre výraznejšie vysoké aranžmány? Toto rozhodnutie by malo byť založené na priestore, v ktorom sa bude svadobná hostina konať ako aj na druhu kvetov, ktoré sú neveste blízke a v ktorých chce mať zladenú kvetinovú výzdobu. Vysoké aranžmány sú veľmi pôsobivé a efektné, no ich výška zasahuje do priestoru a rozdeľuje ho a preto nemusia byť vhodné pre všetky typy priestorov. 
Klasické biele alebo bielo-zelené aranžmány sú veľmi elegantné a vhodné na svadby v ktoromkoľvek ročnom období. V letných mesiacoch sa do nich hodia biele pivonky, či hortenzie, a v zime zase biele ruže. 

1. The Knot , 2. June Bugs Weddings

3. The Knot, 4. June Bugs Weddings
Ak veľké a honosné aranžmány nie sú úplne váš štýl, možnosti existujú aj s použitím len jedného druhu kvetov alebo konárikov.

1. Style me pretty, 2. Pinterest
Aranžmány s konárikmy (napríklad v kombinácii s hortenziami) sú vhodné na jarné svadby – evokujúce začiatok niečoho nového a zobúdzajúcu sa prírodu, ako aj na zimné svadby, ak sú nakombinované s bielou a striebornou.

Samozrejme sa nemusíte báť farieb, vhodne nakombinované kvety znesú aj divokejšie farebné kombinácie.

1. Style me pretty, 2. Pinterest
Ružovo-biela kombinácia doplnená o zelenú je svadobná stálica a vynikne nádherne práve na vysokých bohatých aranžmánoch. Pivonky, hortenzie a ruže v kombinácii s ostatnými kvetmi vám zaistia kvetinové aranžmány, ktoré svojou krásou každému vyrazia dych.

1. Pinterest, 2. Charlotte Geary

3. The Knot, 4. Charlotte Geary
Vysoké aranžmány môžu vašu svadbu zdobiť bez ohľadu na štýl vašej svadby. Vhodne vybraté vázy podčiarknu jej štýl, či už je to klasická elegancia alebo vintage.

1. Pinterest, 2. Elizabeth Anne Designs
Vybrali by ste si vysoké aranžmány na vašu svadbu? Alebo ste skôr fanúšičkou klasických nízkych kvetinových dekorácií?

Logo Wedday
Logo Wedday

Leave a reply