d

Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
  •  News & Tips   •  Prečo si vybrať svadobnú agentúru

Prečo si vybrať svadobnú agentúru

Veľa neviest si kladie otázku prečo si vybrať svadobnú agentúru? Mohlo by sa zdať, že príprava svadby je pomerne jednoduchá záležitosť. Lenže, to všetko, čo sa za prípravou svadby skrýva vám dokonale objasní až svadobná agentúra. Dôvod je veľmi jednoduchý. Pretože má skúsenosti, ktoré ste vy ako budúca nevesta ešte nemohla získať.

Na začiatku sa všetko javí jednoducho, no ako sa ľudovo hovorí „diabol sa ukrýva v maličkostiach“. 

Svadba sa skladá z veľa náležitostí, ktoré by budúca nevesta mohla opomenúť nuž a svadobná agentúra, ktorá svadby usporadúva pravidelne, jednoducho už vie čo a ako.

Dokonalá svadba podľa predstáv  – áno to všetko ide

Doba sa mení a s ňou i svadby. Zo svadieb sa stali moderné eventy, ktorých organizácia býva naozaj veľmi náročná. Závisí samozrejme od druhu svadby. Ale myslím, že každý  súhlasí, že kedysi stačilo vybrať miesto na svadbu  ( to už sa  postaralo o menu a jednoduchú výzdobu typu „ikebana“ na stred stola a organza….) ,  ďalej  svadobné šaty a  kyticu,  pripraviť jednoduché svadobné oznámenia,  objednať fotografa, hudbu a hotovo. 

Dnes už  robíme  komplexne svadobné koncepty, väčšina párov  chce priniesť svojim hosťom jedinečný originálny zážitok, pretaviť do  konceptu svadby  svoje záľuby, hodnoty  , jednoducho pripraviť dokonalú oslavu  ich lásky…  Dnes sa teda väčšinou vyberie   téma alebo štýl svadby a v tom duchu sa nesie a ladí úplne všetko od výberu miesta,  svadobných tlačovín, stylingu, výzdoby a programu….  napr. máte radi prírodu, žijete ekologicky, preferujete prírodné materiály, ležérnu módu   atď….určite teda  budete chcieť ladiť aj celú svadbu do tohto štýlu…

Čiže predstavu už máte, ale  ako ďalej?  Kde začať?   Kedy začat? Ako  to  všetko zladiť? Ktorých dodávateľov, z tej  obrovskej  ponuky  vybrať? Ako bude prebiehať svadobný deň? Kto usadí hosti? Kto ma zavolá k obradu?  Na ktorej strane kráča nevesta? Kedy sa  máme fotiť? 

Ak s týmito otázkami neviete rady, nemáte čas a možno ani chuť si  to tu teraz pol roka  vyhľadávať  a študovať na internete,  tu prichádza na rad  skúsená svadobná agentúra, práve tá dokáže  vaše  predstavy pretaviť  do  reality… vy sa zbavíte  zodpovednosti aj  stresu a svoj svadobný deň si budete môcť naplno užiť.. Či už si budete želať zabezpečiť  netradičné svadobné oznámenia, živú hudbu, baristu, ohňostroj, či  len vymyslieť zaujímavý a pútavý program, môžete si byť istý, že ho dostanete. Svadba zverená do jej rúk sa vypláca aj práve preto, že od agentúry dostanete prvotriedny servis. Vy a vaši hostia sa zabávate a agentúra jednoducho organizuje, koordinuje a  pracuje za vás.

Naplánovanie svadby od A po Z

Aj práve toto je odpoveďou na otázku prečo si vybrať svadobnú agentúru. Asi tou najväčšou výhodou je, že svadobná agentúra vytvorí vašu svadbu priamo pre vás a presne podľa vašich požiadaviek. Uchopí vašu predstavu o svadbe, dá jej presné kontúry, prejde s vami všetky detaily (tu je nutné napísať aj tie, o ktorých ani len netušíte) celú ju zorganizuje a dotiahne do najmenšieho detailu. Navrhne výzdobu aj logistiku a časový harmonogram príprav. Vykomunikuje s dodávateľmi všetko potrebné a vymyslí plán B, ak by  sa počas svadobného dňa vyskytli problémy a nikdy nedovolí, aby Vaša svadba skončila fiaskom.

Záruka dodávateľov

Čo sa svadby týka, ak máte overených a spoľahlivých dodávateľov, na ktorých máte len tie najlepšie referencie máte z polovice vyhrané.  Na trhu však v dnešnej dobe existuje pretlak dodávateľov. Treba mať na pamäti, že pekná stránka či fotky nezaručia kvalitu poskytnutých služieb.

Tých najlepších a najspoľahlivejších dodávateľov si svadobné agentúry dobre evidujú.  Nakoľko má agentúra početné skúsenosti, dokáže predvídať prekážky, vie čo má robiť a ako to má robiť, aby všetko počas vašej svadby bolo kvalitné a plynulé.  Nemusíte sa preto báť, že by vám nedodali zákusky, neprišiel vám DJ alebo to, že vám jednoducho fotograf nedodá fotky v požadovanej kvalite.

Svadobná výzdoba

Čo by bol krásny priestor bez svadobnej výzdoby, však?

Kvetinová výzdoba  a  vkusne  doladené svadobné dekorácie  vytvoria celkovú atmosféru vašej svadby a umocnia dojem celého vášho veľkého dňa. Navyše jej vdýchne punc originality. Môžete si by 100 % tne istý, že do detailu doladená svadobná výzdoba zaručí dokonalý wau – efekt vašej svadby. Prichystať kvetinovú výdobu, poupravovať stoly k dokonalosti býva však veľmi adrenalínová záležitosť. Len skúsené ruky odborníkov vám zaručia, že bude hotová včas, doladená k dokonalosti a vy si budete môcť užívať váš svadobný deň reps. jeho príravy. Pri kvetoch sa nedá nespomenúť, že skúsený človek zo svadobnej agentúry Vám presne poradí, ktoré kvety sú sezónne, tým pádom aj cenovo výhodnejšie.

TIP! Pri  svadobnej  výzdobe na detailoch  záleži!

Osobné  skúsenosti potvrdzujú, že svadobnú výzdobu treba  zveriť do ruk jednej osobe, ktorá ma  dohľad nad každou položkou …často krát sa nám stáva, že  napr.  My si naše položky  presne porovnávame a vyberáme  odtiene  kvetov, servítok, sviečok – aby  boli farebne ladiace a vývážené podľa schválenáho konceptu….  Už sa nám, ale  neraz na svadbách stalo, že  iný  dodávateľ mal na starosti napr.   Zdanlivú maličkosť: Zabezpečiť darčeky pre  hostí a keď ich v deň svadby priniesol, jednoducho to na stoloch  bilo do  oči a  úplne to kazilo  celý  dôsledne  navrhnutý koncept od agentúry… alebo doviezli od inej spoločnosti kvety,  ktoré  vôbec nezodpovedali  návrhu a vôbec neladili z výzdobou.

Mimochodom v o najnovšých svadobných trendoch na rok 2020 sa dočítate v tomto článku AKÉ SÚ NAJNOVŠIE SVADOBNÉ TIPY A TRENDY?

To najlepšie čo však pre váš svadobný deň môžete urobiť je, že poprosíte svadbovú agentúru o človeka, ktorý bude celý  priebeh svadby koordinovať.

Svadobná koordinácia – odpoveď na to, Prečo si vybrať svadobnú agentúru

Úloha svadobného koordinátora spočíva najmä v tom, že počas svadobného dňa všetko riadi podľa vopred dohodnutého zostaveného harmonogramu. Naviguje nenútene hostí, usmerňuje ich, dodržiava časový plán a vždy je tou osobou, ktorá s telefónom ruke vyrieši každý jeden väčší či menší vzniknutý problém. Svadobný koordinátor nezabudne nikdy na nič a môžete mať maximálnu istotu v tom, že váš svadobný deň prebehne bez stresu a vy si budete váš deň naplno užívať a venovať sa len pozvaným hosťom.

TIP! Opäť  skúsenosti potvrdzujú dôležitosť   koordinátora z radov agentúry.  Veľa krát  klienti  funkciu koordinátora  podcenia  v tom, že veď ja mam  družičky  alebo  kamarátku  a tá mi sľúbila , že mi v deň svadby  pomôže….  ALE, až na česť  výnimkám,  veľa  krát tento krok oľutujú, no vtedy je už neskoro… Realita totiž väčšinou  dopadne tak, že  na začiatku niečo aj pomôžu, ale  potom predsa len sú to  hostia na svadbe,  tiež sa chcú zabaviť stretnú tam  množstvo  kamarátov, zarozprávajú sa, zabudnú sledovať čas, prípadne  je im zrazu proti srsti tam opakovane ako policajt  na  niečo usmerňovať  hosti, alebo tých hostí usmerňujú veľmi nevýrazne, lebo s tým jednoducho nemajú skúsenosť. Neveste  je potom naopak nepríjemné stále  úkolovať  družičky alebo kamarátku, cíti sklamanie a veľa vecí si  počas svadby nakoniec rieši sama….potom  sa nám po svadbe sťažuje, že  ani sa nestihla v kľude s hosťami zabaviť….

Naopak, keď  si objednáte  koordinátora, ktorý je za to  platený, je to jeho  práca a úloha, môžete mu bez  akýchkoľvek problémov  zadať úlohy a požiadavky a on sa ich naplno a profesionálne zhostí a vaši hostia  sa môžu naopak naplno zabávať spolu s vami.

Veríme, že sme Vám práve zodpovedali otázku prečo si vybrať svadobnú agentúru 🙂

Leave a reply