d

Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
  •  Dress   •  Romantická svadba snov

Romantická svadba snov

Ako všade uvádzam, Wedday si do tímu vždy vyberá iba spoľahlivých, zodpovedných a kreativných ľudí a taká je aj Monika Trombitášová, ktorá počas pôsobenia vo WEDDAY zrealizovala množstvo nádherných svadieb. Dala som jej úlohu, nech si vyberie jednu jedinú z tých všetkých a tú nám predstaví a bližšie popíše v tomto článku, tak nech sa páči jej odpoveď:

Pre mňa ako organizátorku svadieb je každá jedna unikátna a výnimočná, a vybrať si z množstva tú jedinú a „naj“ by bolo ak nie nemožné, tak aspoň určite veľmi ťažké. Prežívam plánovanie vždy naplno, a pri realizáciách vznikajú najrôznejšie situácie plné stresov, no aj vtipných momentov a veľkého šťastia. So snúbencami sa vždy odlišuje aj ich spoločnosť, program a zábava na svadbe, ich štýl sa odráža vo výzdobe a pri výbere fotografa, video služby, až po svadobné menu a sladkosti na candy bar.

Svadby rozdeľujeme podľa najuvádzanejších štýlov na luxusné, klasicky elegantné, romantické, greenery, rustikálne, vintage, alebo industriálne. Keď sa na ne pozrieme z tohto hľadiska, dá sa konštatovať, že niektoré sa vydarili tak perfektne a splnili charakteristiku tak presne, že sa dajú označiť ako ideálny prototyp.

Prototyp romantickej svadby

Tak sa stalo aj v prípade medzinárodnej svadby Slovensky Viki a Bulhara Videlina, ktorí sa rozhodli spečatiť svoj manželský sľub v luxusnom kaštieli Art Hotel Kaštieľ Tomášov. Obaja mi už v úvode stretnutia pripadali ako veľmi sympatickí a zamilovaní mladí ľudia. O to ľahšie prebiehala naša spoločná komunikácia v angličtine, ako býva vo Wedday zvykom pri zahraničných klientoch. Ich svadba bola nakoniec tak nádherná, rozprávková, eterická, že sa stala vo WEDDAY prototypom romantickej svadby.

Ako vzniká romantická svadba snov?

Snúbenci spočiatku celkom presne nevedeli, čo od svojho svadobného dňa očakávajú, a preto som im s úvodnou predstavou odborne pomohla. Následne sme postupným stretávaním sa a riešením spoločne vykreovali dá sa povedať až rozprávkový koncept, navyše plný kultúrneho programu a bohatej zábavy.

Pretože si mladá dvojica od nás vybrala organizáciu svadby na kľúč, detailne sme riešili hádam všetky položky, ktoré bývajú na svadbách zastúpené. Od kytice pre nevestu, pierka pre ženícha a svedkov, cez výzdobu svadobného obradu s ďalšími kvetinovými doplnkami, so štvorcovým altánkom ozdobeným jemne riaseným ružovým mušelínom a bielym kobercom. Ďalej cez inventár na stoloch ladený do striebornej kvôli harmonickému prepojeniu s priestorom stanu, až do posledného odtieňa v kvetinových aranžmánoch v elegantných sklenených vázach. Na stoly si zvolili sklenené klubové taniere so strieborným pásikom, strieborná vynikla aj na kalíškoch na sviečky i na rámikoch na čísla stolov, a k vysokým flautovým vázam sa výškovo doladili číre svietniky na kónické sviečky.

Art Hotel Kaštieľ Tomášov
Svadobné prípravy
Svadobný obrad vonku
Mladomanželia s družičkami v svadobnom altánku
Výzdoba mladomanželského stola
Svadobný stan

Výber fotografky Gabiky Jarkovskej bol od začiatku jasný, chceli, aby štýlom svojej práce podčiarkla jemnú a éterickú atmosféru plánovanej svadby a to sa jej aj podarilo.

Svadobné vychytávky

Čo bola pre mňa úplne nová požiadavka, sme dali vyrobiť tortu v tvare srdiečka pre ich milovanú fenku Rosie, ktorá dostala vo svadobný deň ešte jednu významnú funkciu počas svadobného obradu a to priniesť obrúčky. Po obrade ako sa na romantickej svadbe patrí , sme vypúštali holúbky pre šťastie. Hudobnú produkciu a tanečnú zábavu zastrešila prestížna hudobná skupina prestriedaná nami odporučeným DJom a moderátorom, ktorí obaja plynule komunikujú anglicky. Snúbenci si vyžiadali okrem našej typickej slovenskej ľudovej tradície – čepčenia, aj zastúpenie bulharského folklóru. Súbor som zháňala pracne, no nakoniec sa mi ho predsa len podarilo objaviť vo Viedni. Poslednou nevyhnutnou zábavou je určite fotokútik, tešiaci sa z veľkej obľúbenosti už mnoho sezón.    

Pes na svadbe
Svadobné zvyky – ženích prenáša nevestu cez prah

Takmer ročné prípravy vyústili do viac ako zdarného konca, a svadba prebehla nad očakávanie ako klientov, tak aj hostí, a ako poďakovanie a zadosťučinenie mi prišla krásna referencia už od spokojných mladomanželov, ktorú si môžete prečítať aj na tejto stránke v sekcii Referencie alebo na našom facebooku.

Biele svadobné holubky patria k svadobnej romantike

Leave a reply