d

Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
  •  Galéria   •  Svadobná výzdoba Vo farbe medi
Vo farbe medi

Svadobná výzdoba Vo farbe medi

Už niekoľko sezón patria neodmysliteľne k svadobným výzdobám kovové metalické doplnky. Ide hlavne o svietniky, vázičky, rámiky na čísla stolov a v posledných rokoch je oblúbené aj metalické písmo na menovkách, menu kartách a ostatných tlačovinách. Popri zlatej a striebornej krásne ukáže i medená farba, ktorú by sme vám radi v skratke predstavili. Hned na prvej fotke – sme naše medené kalíšky na plávajúce sviečky, medené svietniky na kónické sviece a medené vázy nakombinovali do moderných zhlukov s minimalistickým kvetinovým aranžmá z orchidei. Táto kombinácia je veľmi jednoduchá, minimalistická, ale vďaka medenému lesku zároveň výrazná a neprehliadnuteľná.

Medena-vyzdoba-Wedday

Medená farba pekne vynikne i v ďalších svadobných doplnkoch a môžete ju kombinovať napríklad i s bielou, šedou alebo jemnou ružovkastou či marhuľovymi odtienmi. Nechajte sa inšpirovať a neváhajte nás osloviť. Radi vám prichystáme výzdobu na mieru alebo zapožičiame inventár aj pre ďalšie vaše výnimočné príležitosti, ktoré si zaslúžia takýto žiarivý lesk. Nezabudnite sledovať náš instagram @wedday.sk a @wedday_rental , kde sa môžete inšpirovať a vybrať si z našej ponuky inventáru.

Tu sme skombinovali náš medený inventár s marhulkovokrémovými kytičkami… jemnosť podčiarkol krémový šifónovy prehoz cez stôl presne zladený so servítkami a prestieraním. Foto je z našej svadobnej výzdoby vo Wiegeorvej vile.

V prípade, že máte radi prírodný dekor, medená sa dá skombinovať i so zelenou, ktorá si spoločne s bielou stále uchová svadobnú eleganciu. Ak máte svadbu cez leto v exteriéry, meď bude pekne ladiť i s drevom a ďalšími prírodnými materiálmi a doplnkami. 

Farbami medi sa inšpirovala aj naša nevesta Monika , pozrite ako kráasne zapadol medený koncept do priestorov NECO WINERY
Medený inventár – svadobná agentúra Wedday, NECO WINERY
LOGO_wedday
LOGO_wedday

Foto: archív Wedday, http://www.marthastewartweddings.comhttps://sk.pinterest.comhttp://theaddisonofbocaraton.com

Leave a reply