d

Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
  •  Galéria   •  Táňa a Geoffrey
Táňa a Geoffrey

Táňa a Geoffrey

Vonku sa už síce pomaly schyľuje k zimným mesiacom, radi by sme sa však s vami ešte vrátili do letnej svadobnej sezóny a podelili o niekoľko pekných záberov zo svadby Táni a Geoffreho.
Pre svojich svadobných hostí tento príjemný pár zvolil priestory Reštaurácie Hrad, ktorá ponúka nie len pekný interiér, ale aj krásny výhľad na centrum Bratislavy. Svadobná výzdoba sa niesla v jemných tónoch bielej, krémovo ružovej a doplnkovej farby tiffany, ktorá ich inšpirovala svadobnými obrúčkami z rovnomennej dielne Tiffany.
Počasie prialo a tak sa mohol svadobný obrad konať na terase reštaurácie, kde sme mali možnosť prichystať bohatú slavobránu zo živých kvetov. Priestory reštaurácie sme dozdobili bohatými aranžmánmi vo vysokých vázach, ktoré dopĺňali nízke kvetinové aranžmány v skle na svadobných stoloch. Prestieranie i svadobný poriadok bol pekne zladený so zvolenými farebnými odtieňmi a krásne zapadol do elegantného priestoru reštaurácie. Na stoloch nechýbali sladké dobroty a samozrejme i špeciality hradnej kuchyne. Svadobná zábava trvala do neskorých ranných hodín a tak ako mladomanželia i svadobčania si mali možnosť užiť príjemnú atmosféru tohto výnimočného dňa, ktorý sa vydaril do najmenšieho detailu.

Foto: Ivan Buštor

Leave a reply