d

Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
  •  Galéria   •  Vôňa orgovánu
Vôňa orgovánu

Vôňa orgovánu

Všade naokolo rozvoniava orgován, my sa z neho tešíme a preto sme sa rozhodli priniesť Vám zopár svadobnych inšpirácii s týmto nádherným symbolom jari. Orgován nie je síce typickým svadobným kvetom, je však zaujímavý práve svojou krásnou sýtou farebnosťou. Tvorený z drobných bielych, ružových alebo fialových kvietkov pekne vynikne práve v kontrastoch s klasickou bielou svadobnou výzdobou. Ako na menších tak aj na väčších svadbách ukáže v rôznych typoch aranžmánoch a nepochybne môže byť i krásnym a elegantným doplnkom pre nevestu.

Orgován je sám o sebe výrazný kvet a v prípade svadobnej kytice vynikne jeho čistá a jednoduchá krása. Môžete vytvoriť jednoduchý zväzok alebo ho doplniť aj ďalšimi kvietkami, ktorými vytvoríte  zaujímavú pestrosť. Pekným príkladom sú drobné pierka pre hostí s kvetom orgovánu dozdobené púčikmi bielej pivónie.

Kvietky orgovánu môžu dobre poslúžiť aj ako drobná pozornosť pre svadobných hostí  alebo ako dekor a doplnok k svadobnému prestieraniu. Môžete ponechať klasickú bielu variantu alebo doplniť jemnou fialovou s drobným vzorom.

 Orgován svojím atypickým tvarom môžete pekne zúžitkovať na svadbe aj ako dekoráciu napríklad na sladkých stoloch, prípadne v exteriéry. Vo farebnej kombinácií ponúka viaceré alternatívy, ktorými môžete vytvorť príjemnú jarnú atmosféru. Práve farby a vôňa je to, čo môže svadbe vytvorť pridanú hodnotu, ktorú určite ocenia i svadobní hostia.

Logo Wedday
Logo Wedday

Leave a reply